Piłka nożna Życie prywatne sportowców

Ronaldo uratował życie bratu

Czasem możemy odnieść wrażenie, że o największych gwiazdach wiemy wszystko. Można jednak powiedzieć, że jest to nic innego jak ułuda. Ułuda, ponieważ koncentrujemy się na tym, co związane jest ze sportowymi sukcesami. Koncentrowanie się na sportowych sukcesach jest zrozumiałe, ale nie można zapomnieć o życiu prywatnym – świetnym przykładem jest historia Cristiano Ronaldo i jego brata Hugo.

Uzależnienie od alkoholu i narkotyków

Brat napastnika Juventusu miał problemy z alkoholem i narkotykami. Bycie bratem supergwiazdy nie jest gwarancją braku problemów, choć niektórzy mogą twierdzić inaczej. Można też powiedzieć, że historia brata Ronaldo to dowód na to, że zdarzają się różne sytuacje.

Wróćmy już do uzależnień – uzależnienie (jakiekolwiek) to zawsze poważny problem. Problem, z którym Hugo sobie poradził. Trzeba również przyznać, że dużą rolę odegrał Cristiano – możemy mówić o sfinansowaniu terapii, wspieraniu w trudnych chwilach i zapewnieniu pracy w jednym ze swoich hoteli.

Ciężka praca

Warto też podkreślić, że Cristiano Ronaldo to świetny przykład tego, jak wiele można osiągnąć ciężką pracą. Wypada także odnotować, że Portugalczyk pochodzi z biednej rodziny, co spowodowało, że miał gorsze perspektywy od swoich rówieśników. Można również dodać, że Cristiano wychowywał się bez ojca – brak jednego z rodziców to zawsze ogromny ciężar.

Dlaczego o tym mowa?

Mowa o tym z prostego względu – to nawiązanie do wszystkich tych, którzy skupiają się tylko na tym, co jest teraz. Wiadomo, że Ronaldo jest niewyobrażalnie bogaty, ale jakie to ma znaczenie? Ocenianie wyłącznie przez stan konta to niesprawiedliwe stawianie sprawy.