Sport

Ile kosztuje trener personalny w Warszawie?

Ile kosztuje trener personalny w Warszawie?Trener personalny powinien mieć odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, poparte sukcesami. Ceny treningów personalnych zależą od świadczonych usług i wykupionego pakietu.

Trener personalny – trening

Trening personalny jest popularną formą aktywności, niezależnie od wieku. Korzystanie z doświadczenia instruktora jest bezpieczną formą aktywności. Możesz ćwiczyć samodzielnie na siłowni, ale istnieje ryzyko, że nabawisz się kontuzji z powodu przetrenowania.  Zaczniesz odczuwać zmęczenie, bo będziesz popełniać błędy. Brak odpowiedniej wiedzy, często prowadzi do poważnych schorzeń.

Trener personalny (Warszawa) dobierze plan treningów do Twoich potrzeb i zadba o bezpieczeństwo. Kiedy zaczniesz odczuwać zniechęcenie, instruktor będzie Cię motywował. Trener personalny Mokotów  ma fachową wiedzę i doświadczenie, dlatego treningi personalne są zawsze efektywne, a przy tym przyjemne.  Trener osobisty na bieżąco koryguje plan treningowy, dopasowując poziom trudności do Twoich możliwości. Zwraca też uwagę na właściwą technikę, żebyś szybciej zauważył efekty.

Kontakt do doświadczonego trenera personalnego

W Polsce jest wielu trenerów personalnych, ale powinieneś wybrać profesjonalistę. Jak rozpoznać dobrego trenera personalnego? Aby, trening personalny (Warszawa) okazał się sukcesem, wybierz osobę, która ma udokumentowaną wiedzę i nieustannie się dokształca. Oczywiście, kwalifikacje muszą być połączone z wieloletni doświadczeniem.

Trenerzy osobiści wybierają najskuteczniejsze metody treningów, dostosowane do możliwości klientów. Aby się przekonać o profesjonalizmie trenera personalnego, umów się z nim na pierwszy trening. Zadzwoń lub napisz SMS do instruktora, który ma na swoim koncie setki zadowolonych klientów:

Trener personalny Mokotów– Rafał Kiszło

  1. Józefa Piusa Dziekońskiego 1, Warszawa

tel. +48 608 472 294

Ile kosztuje trener personalny w Warszawie?

Cena treningu personalnego zależy od wiedzy i umiejętności instruktora. Musiał bowiem zainwestować w rozwój i edukację, by mógł stać się specjalistą. Ile kosztuje miesiecznie trener personalny? To w Warszawie zależy nie tylko od profesjonalizmu instruktora, ale i czasu trwania zajęć (45–60 min).  Średnia cena treningu personalnego wynosi od 120 do 200 zł.

Trenerzy personalni stosują pakiety, co pozwala obniżyć cenę treningu personalnego. Jeśli wykupisz na przykład: 10 treningów, otrzymasz atrakcyjniejszą stawkę. Oczekując jednak usług na najwyższym poziomie, musisz się liczyć z wyższymi stawkami niż w przypadku początkujących instruktorów.