Pozostałe

Diety od Brokuła opinie vs Dietering.com – porównanie

Korzystanie z diet pudełkowych staje się modne już nie tylko wśród znanych gwiazd, influencerów. Coraz większa liczba społeczeństwa zdaje sobie sprawę z tego, że jest to alternatywa, która jest w stanie wspierać zdrowie na każdym kroku. Catering dietetyczny to także oszczędność czasu i pieniędzy. Którą firmą cateringową wybrać? Oto porównanie Diety Od Brokuła oraz oferty od Dietering.com.

Dieta od Brokuła

Całościowa oferta dostępna jest na stronie internetowej. Można zamówić u nich następujące plany żywieniowe:

  • SPORT – idealna dla osób, które trenują zawodowo i chcą mieć pewność, że zdrowa dieta jest w stanie zaspokoić ich potrzeby na witaminy oraz składniki odżywcze. Dieta składa się z pięciu posiłków, w tym obiadu (posiłek przedtreningowy) i podwieczorku (posiłku potreningowego);
  • GAIN – wyróżnia się niską kalorycznością. To dlatego zalecana jest ona dla osób aktywnych fizycznie jako wsparcie dla codziennego planu żywieniowego. Są to posiłki, których celem jest wsparcie procesu regeneracyjnego dla organizmu;
  • NO SWEETS – plan żywieniowy dla wszystkich osób, które chcą wykluczyć ze swojej diety obecność słodkich produktów. Posiłki pomagają dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka zwierzęcego potrzebnego do budowania masy mięśniowej i zapewnienia sytości;
  • LOW IG – dostępna jest w wersji zwykłej, wege oraz wege +fish. W głównej mierze jest to plan żywieniowy dedykowany dla wszystkich osób, które muszą pogodzić się z wysokim poziomem glukozy lub insuliny. Cukrzyca i insulinoodporność to poważne schorzenia, które wymagają utrzymania stałej diety.

W ofercie Diety Od Brokuła można znaleźc także wiele innych planów żywieniowych, m.in. Slim, Bardzo niska zawartość glukozy, Bardzo niska zawartość glukozy i laktozy oraz wiele innych.

Firma dąży do tego, aby spełnić oczekiwania swoich klientów, zawsze zapewniając wysoką jakość wszystkich posiłków, jakie każdego dnia dostarczone są samochodami-chłodniami pod drzwi klientów z samego rana.

Oferta od Dietering.com

Dietering.com to kolejna marka, która jest w stanie zapewnić świeże posiłki w okolicy Sącza oraz okolic. Jest to firma, która daje odczuć swoim klientom to, że za każdym razem traktowani są w sposób indywidualni. Do dyspozycji jest opiekun, który jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, w razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości.

Na stronie dietering.com można m.in. zamówić dietę:

  • O NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM – polecana w przypadku profilaktyki cukrzycy. Należy o niej pomyśleć w przypadku glikemii. Każdego dnia dostarczanych jest pięć posiłków. Do ich przyrządzenia wykorzystywane są różnego rodzaju produkty spożywcze o niskim i średnim indeksie glikemicznym;
  • SPORT – dieta składająca się z pięciu posiłków. Kucharze wykorzystują do przyrządzenia naturalne, niskoprzetworzone składniki. Posiłki są tak skotymponowane, aby były w stanie zwiększyć wydolność organizmu w czasie aktywności fizycznej, niezależnie od tego, który ze sportów zostanie wybrany;
  • KETOGENICZNA – jedna z najpopularniejszych diet, której celem jest wyeliminowanie węglowodanów z codziennego planu żywieniowego. Nazywana również jedną z najskuteczniejszych diet, która aktualnie dostępna jest na rynku. To ona działa zgodnie z zasadą „jedz tłuszcz i spalaj tłuszcz”
  • ZDROWY SŁOIK – innowacyjna propozycja, która sprawia, że posiłki dostarczane są w słoikach, które poddane są procesowi pasteryzacji. Do wyboru są różnego rodzaju dania – m.in. na bazie kurczaka, z wołowiną, wieprzowiną. Słoiki dostępne są również w wersji wege.

To tylko kilka przykładów, które Dietering.com jest w stanie zapewnić swoim klientom. Cała oferta znajduje się na stronie, którą warto odwiedzić. Powinny o tym pomyśleć w szczególności osoby, którym zależy na posiłkach wysokiej jakości cieszące nie tylko kubki smakowe, ale także oko.

Dieta pudełkowa z dobrymi opiniami

Diety od Brokuła oraz Dietering.com to firmy cieszące się sporym zaufaniem wśród swoich klientów. Świadczą o tym opinie, które można znaleźć w świecie wirtualnym oraz wśród znajomych.

Za złożeniem zamówienia w firmie Dietering. com przemawia to, że jest to marka wspierająca lokalnych przedsiębiorców. To także możliwość życia zgodnie z duchem eko i bio.

Dietering.com dba o to, aby zapewnić wysokiej jakości komponenty, które służą do przygotowania zdrowych posiłków. Firma zwraca uwagę na to, aby jaja zawsze pochodziły od kur wolnobiegających. Muszą to być hodowle, które w sposób humanitarny podchodzą do zwierząt. Wędzone i pieczone mięsa oraz wędliny zawsze przygotowywane są na miejscu, w kuchni cateringowej. Do przygotowania posiłków wykorzystywane są niemodyfikowane, niepryskan warzywa i owoce, więc nikt nie musi obawiać się o swoje zdrowie. Marka ewidentnie dąży do tego, aby wszystkie składniki zawsze były starannie selekcjonowane i poddawane kontroli jakości.

Smaki jak z wykwintnych restauracji

Dietering.com dba o to, aby łączyć smaki. Dzięki temu posiłkami będzie można cieszyć się, jak w prawdziwych wykwintnych restauracjach. Nie są tu wykorzystywane żadne ulepszacze smaku i konserwanty. Do tego służą naturalne zioła, które są w stanie sprawić, że doskonale znane dania smakują w zupełnie inny sposób. Kuchnia polska łączy się tu z kuchnią światową. Każdego dnia dostarczone są zupełnie inne posiłki, które dla wielu osób mogą stanowić nie lada zaskoczenie.

Diety od Brokuła to świeżość i pasja, któremu wiele osób już się poddało.

Zdrowe posiłki dla każdego

Ileż to razy człowiek nie miał ochoty lub czasu na gotowanie? Stres oraz ogromna ilość obowiązków każdego dnia ma na to ogromny wpływ. W ten sposób człowiek nie przykłada zbytniej uwagi do tego, co spożywa każdego dnia. W ten sposób zdecydowana większość sięga po wysoko przetworzone produkty, które bazują na konserwantach, dużej ilości cukrów, węglowodanów i wielu innych niezdrowych składnikach.

Rozwiązaniem tego problemu (oraz wielu innych) stanowi catering dietetyczny. Alternatywa, która jest w stanie sprawić, że nie trzeba będzie już myśleć o tym, aby pójść do sklepu i zakupić niezbędne produkty do gotowania. Teraz zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na wiele innych przyjemności, w tym m.in. na odpoczynek lub czas spędzony z bliskimi.

Dietering.com to oferta dla wszystkich osób, które szukają dla siebie dodatkowej motywacji. Dla tych osób, którym do tej pory brakowało zapału do tego, aby powalczyć o lepszą wersję siebie. Dieta możliwa jest do zamówienia na stronie internetowej. Tam, po wypełnieniu formularza, będzie można wybrać jedną z wielu dostępnych, zdrowych diet.